ערמונית - דר' שלום כץ
ערמונית -  דר' שלום כץ - אורולוג מומחה
טיפול בבעיות פרוסטטה ערמונית מוגדלת ללא פתיחת דופן הבטן

ערמונית מוגדלת טיפול - המלצה - צדוק, 59, רמת השרון

לד"ר כץ שלום
הרופא שלי.
רציתי להביע את הערכתי הרבה אליך ולצוות שסייע לך בניתוח שבצעת לי. כל כך הרבה סבלתי במתן שתן, פעמים רבות ברח לי והרטבתי את בגדיי. בתאריך 5/2/13 עברתי ניתוח להסרת ערמונית מוגדלת מאוד. בזמן ביצוע הניתוח, הייתי ער במשך כל הטיפול ועקבתי במסך בחדר הניתוח אחר פעולותיו של ד"ר כץ. מאוד התרשמתי מהמומחיות במהלך הניתוח. כ-3 חודשים היו לי כאבים קלים במתן השתן אך זרימת השתן הייתה חזקה והתרוקנתי לגמרי.
זומנתי לביקורת כדי שד"ר כץ יבדוק את תהליך ההחלמה. מאז חלפו הכאבים של ביצוע הניתוח עצמו אשר עבר בהצלחה עם תוצאות טובות, חל שיפור רב באיכות החיים אצלי והפסקתי לקחת כדורים אשר לא סייעו לי לפני הניתוח.
אני ממליץ לכל מי שסובל מבעיית השתנה לגשת לד"ר כץ שלום הרופא שלי ולהיפטר בקלות מהבעיה. חשוב לציין כי ד"ר כץ הוא מומחה בתחום זה ואנושי מאוד ויודע להסביר את אופן הטיפול בצורה משכנעת.
היום לאחר שנה, זומנתי שוב לביקורת ומילאתי את טופס המשוב וד"ר כץ מתלוצץ ואמר שהפכתי להיות, קיצוני ימני. שיפור בכל הפרמטרים האפשריים במתן השתן. ברצוני להודות מקרב לב לד"ר כץ ולצוות הרפואי על העבודה הנפלאה, היחס החם והאוהב והדאגה ובמיוחד על הגימור המושלם. שהשם יברך אותך ותצליח בכל ניתוח שתבצע כפי שהצלחת לנתח אותי.
בכבוד רב,
צדוק

חזרה לרשימת ההמלצות המלאה
 

רוצה עכשיו לדבר עם נציגה?
חייג 03-6477999 מכל טלפון. מענה אנושי 24 שעות ביממה

ד"ר שלום כץ - רפואה אישית
טלפון: 03-6477999
פקס: 03-6477995
כתובתנו: הנחושת 4 מגדלי אור רמת החיל, תל אביב.
בסמוך לבית החולים אסותא.
www.prostate.co.il