ערמונית - דר' שלום כץ
ערמונית -  דר' שלום כץ - אורולוג מומחה
טיפול בבעיות פרוסטטה ערמונית מוגדלת ללא פתיחת דופן הבטן

ניתוח ערמונית מתי נחוץ?

  • יש לשקול ניתוח ערמונית במצב שגבר מתקשה להתמודד עם התסמינים ותרופות אינן מספקות הקלה או שלא ניתן ליטול אותם מסיבות רפואיות אחרות.
  • מצבים בהם בעיות בערמונית מובילות לבעיות רפואיות אחרות כגון – דלקות או אבנים בשלפוחית השתן, פגיעה בכליות.
  • חסימה מוחלטת שבה לא ניתן לתת שתן בכלל, מצב הקרוי "אצירת שתן".
  • כאשר אורולוג מומחה ממליץ על ניתוח ערמונית.
בניגוד לסרטן הערמונית, הגדלה שפירה של הערמונית בדרך כלל אינה מהווה סיכון. ולכן ניתן לקחת את הזמן ולשקול את היתרונות של הטיפולים השונים הקיימים, תופעות הלוואי השונות וכמובן כמו בכל התערבות כירורגית יש לבחון את הרמה של המנתח והנסיון שיש לו עם הגישה אותה הוא מבצע.
 
מחקרים רפואיים מצביעים על כך שכ -70% מהמנותחים מצטערים שלא עברו את הניתוח קודם. ולכן חשוב לזכור שמטרת הניתוח היא לשפר את איכות החיים ולעיתים דחייה נוספת עלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים כדוגמה נזק לכליות או לשלפוחית השתן. 
 
שיטת אידוי הערמונית, המבוצעת על ידי ד"ר שלום כץ  מתאימה לכל גבר הסובל מהפרעות במתן השתן עקב ערמונית מוגדלת שפירה. יתרון השיטה הוא שאין מגבלה לגיל המטופל ו/או לגודל הערמונית שניתן לטפל ללא פתיחת בטן. אשפוז של 24 שעות בבית חולים אסותא תל אביב.
 
עבור גברים מסויימים, ניתוח הוא לא פתרון אפשרי עבורם, בגלל קיומן של מחלות אחרות שלא מאפשרות טיפול בהרדמה. ואז יש לשקול פתרונות חלופיים לניתוח. במקרים אלו, ד"ר כץ מבצע טיפול חימום לערמונית המבוצע ללא הרדמה וללא אשפוז. 

בדיקת ערמונית מוגדלת פרוסטטה
 

רוצה עכשיו לדבר עם נציגה?
חייג 03-6477999 מכל טלפון. מענה אנושי 24 שעות ביממה

ד"ר שלום כץ - רפואה אישית
טלפון: 03-6477999
פקס: 03-6477995
כתובתנו: הנחושת 4 מגדלי אור רמת החיל, תל אביב.
בסמוך לבית החולים אסותא.
www.prostate.co.il