הרעלת נוזלים - TURP סינדרום

הרעלת נוזלים (TURP סינדרום) – תופעה המתרחשת כאשר הגוף סופג יותר מדי נוזלים המשמשים לשטיפת רקמת הערמונית המוסרת. בזמן ניתוח כריתת ערמונית סגורה בשיטת TURP. התופעות של התסמונת כוללות – בלבול, בחילות, הקאות, לחץ דם גובה, האטות בקצב הלב, הפרעות ראייה. כדי להמנע מסיכון זה, הרופאים נמנעים מלבצע ניתוח TURP למשך זמן מעל 1 שעת ניתוח. גודל הערמונית הניתנת לטיפול בשיטה זו מוגבל עד ל - 75 גר' בערך.
 
טיפול בערמונית בשיטת האידוי מונעת את הסכנה של הרעלת הנוזלים בכך שכדורית האידוי אוטמת את כלי הדם ומונעת ספיגת נוזלים במהלך הטיפול. זו הסיבה ששיטת האידוי מאפשרת לטפל בכל גודל ערמונית ללא מגבלה של זמן הניתוח.
 
זקוק לייעוץ רפואי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
   


מטופלים מספרים
seperator
Next
Prev
אני כועס על עצמי שהמתנתי ולא עשיתי את זה בהתחלה, אין מילים מספיק ואני מעודד כל אחד במצבי - לעשות את הניתוח עם דוקטור כ"ץ.
תוך פחות מ- 24 שעות הייתי בבית ואני ממליץ לכל מי שזקוק לניתוח, לבחור את הטוב ביותר וזה כאן. דוקטור שלום כץ יחד עם כל צוות רפואה אישית צוות נהדר
כמה סבלתי קרוב ל - 5 שנים עד שסוף סוף גיליתי את האדם שמחייה את הגברים בכלל והוא דוקטור כץ שלום המיוחד והמקצוען. 
לאחר ביצוע ניתוח בשיטת האידוי יש לציין שכל הנאמר ע"י דוקטור כץ לפני הניתוח בשיחה מקדימה – הינו כאין וכאפס באשר להרגשה ולאיכות החיים לאחר הניתוח.
עברתי את הניתוח בהצלחה, אני מאוד מרוצה ואמליץ לאנשים נוספים שסובלים מבעיה זו להגיע לכאן.
תודה רבה על כל הטיפול המסור.
רציתי להביע את הערכתי הרבה לצוות רפואה אישית ובמיוחד לדוקטור שלום כץ אשר ב 24 שעות שיפר ב 180 את איכות חיי בנושא הקשור לניקוז נוזלים מהגוף.
מאז שעברתי את הניתוח חיי השתנו מקצה לקצה ואני מצטער שלא עשיתי זאת קודם מפני שסבלתי במשך 10 שנים.

ד"ר שלום כץ
מומחה בכירורגיה אורולוגית


טלפון: 03-6477999

פקס: 03-6477995

כתובת: הברזל 10 בית העוגן (בניין C) קומה 6. רמת החיל, תל אביב.
כניסה לחניון מרחוב הברזל 6 יש להשתמש במעליות לבניין C.