טיפול בפרוסטטה ללא ניתוח

לאלו הנמצאים בסיכון ניתוחי גבוה ואינם יכולים לעבור ניתוח ערמונית בהרדמה או לבעלי קטטר קבוע עקב חסימה - טיפול בחימום הערמונית מאפשר הקטנה של הערמונית בטיפול חד פעמי ללא הרדמה או אשפוז והקלה משמעותית בתסמינים.

מתי יש לשקול טיפול בחימום ערמונית?

טיפול בערמונית ללא ניתוח באמצעות חימום, מתאימה לגברים בעלי ערמונית מוגדלת שאסור להם לעבור ניתוח בהרדמה בגלל מחלות רקע. לרוב נמצאים עם קטטר שתן קבוע עקב חסימה בדרכי השתן. אין מגבלה לגיל המטופל או לגודל הערמונית שניתן לטפל

כיצד מבוצעת שיטת הטיפול ללא ניתוח ? 

קטטר מיוחד שעליו מורכבות 6 אלקטורודות בצורת טבעות, מוחדר דרך צינורית השתן. קטטרכאשר הקטטר ממוקם באזור החסימה, משודר זרם חשמל המעביר חום לאלקטורודות. החימום באמצעות טכנולוגית דו קוטבית (BIPOLAR) מאפשרת תשדורת של גלי רדיו (RF) ממוקדים ומעבר חום אחיד לכל אזור הטיפול. שליטה על אספקת האנרגיה לערמונית מתבצעת באמצעות משוב מ-3 חיישני טמפרטורה המעבירים את המידע למערכת מחשב השולטת על אספקת האנרגיה הדו הקוטבית. באמצעות החום נגרם הרס לרקמות הערמונית החוסמת (Coagulation Necrosis) החום מכוון לאזורים ספציפיים בערמונית במטרה להקל על החסימה במתן השתן.

כמה זמן אורך הטיפול ומתי אני חוזר הביתה?

הטיפול מתבצע במרפאתו של ד"ר שלום כץ ללא הרדמה ובתום תהליך של כ-45 דקות, משוחרר המטופל לביתו כשהוא נושא קטטר קבוע. (יש לזכור שרוב המטופלים מגיעים לטיפול כשהם כבר נושאים קטטר)

מתי ארגיש הקלה במתן השתן? 

תהליך הרס רקמות הערמונית, נמשך בין שבועיים לחודש לאחר הטיפול, אך החזרה לפעילות רגילה היא מייד עם תום הטיפול. 
 
לאחר כחודש מוזמן המטופל למרפאתו של ד"ר כץ כדי לבצע גמילה מקטטר. התוצאה המתקבלת היא הקטנת הערמונית החוסמת, שחרור החסימה בדרכי השתן ומתן שתן באופן עצמאי ללא צורך בקטטר.

יתרונות שיטת חימום הערמונית

  • מתאים לכל גיל מטופל
  • מתאים לכל גודל ערמונית - המערכת מאפשרת שליטה על כמות הטבעות המקבלות חום בהתאם לגודל הערמונית המטופלת.
  • מבוצע ללא הרדמה - אלחוש מקומי בלבד. חלופה בטוחה לגברים אשר ניתוח אינו יכול להוות פתרון עבורם בגלל בעיות בריאותיות אחרות. 
  • מומלץ לגברים הנוטלים תרופות נוגדי קרישה (כגון פלביקס, קומדין)- נזקקים להפסיק את הטיפול התרופתי רק יום עד יומיים לפני הטיפול, וחוזרים לטיפול התרופתי מיד בסיומו של הטיפול בחימום.
  • אין צורך באשפוז - בתום הטיפול משוחררים הביתה.
  • יעיל ומדוייק - הודות לשיטה מבוססת טכנולוגיה של גלי רדיו החום המועבר הוא אחיד באזור בטיפול [בהשוואה לטכנולוגיה של גלי מיקרו שלא ניתן לשלוט על חימום אחיד]
  • טיפול חד פעמי
  • הסרת קטטר שתן ללא הרדמה וללא אשפוז - 85% הצלחה גמילה מקטטר לאחר טיפול בודד! חלק מהמטופלים נאלצים לעבור טיפול נוסף לאחר מס' חודשים כדי להגמל סופית מקטטר אחוזי הצלחה של גמילה לאחר טיפול נוסף הם 90%!
התוצאה המתקבלת עד כחודש לאחר הטיפול - מתן שתן באופן עצמאי ללא קטטר וכל זאת ללא ניתוח וללא הרדמה
 
זקוק לייעוץ רפואי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
   


מטופלים מספרים
seperator
Next
Prev
אני כועס על עצמי שהמתנתי ולא עשיתי את זה בהתחלה, אין מילים מספיק ואני מעודד כל אחד במצבי - לעשות את הניתוח עם דוקטור כ"ץ.
תוך פחות מ- 24 שעות הייתי בבית ואני ממליץ לכל מי שזקוק לניתוח, לבחור את הטוב ביותר וזה כאן. דוקטור שלום כץ יחד עם כל צוות רפואה אישית צוות נהדר
כמה סבלתי קרוב ל - 5 שנים עד שסוף סוף גיליתי את האדם שמחייה את הגברים בכלל והוא דוקטור כץ שלום המיוחד והמקצוען. 
לאחר ביצוע ניתוח בשיטת האידוי יש לציין שכל הנאמר ע"י דוקטור כץ לפני הניתוח בשיחה מקדימה – הינו כאין וכאפס באשר להרגשה ולאיכות החיים לאחר הניתוח.
עברתי את הניתוח בהצלחה, אני מאוד מרוצה ואמליץ לאנשים נוספים שסובלים מבעיה זו להגיע לכאן.
תודה רבה על כל הטיפול המסור.
רציתי להביע את הערכתי הרבה לצוות רפואה אישית ובמיוחד לדוקטור שלום כץ אשר ב 24 שעות שיפר ב 180 את איכות חיי בנושא הקשור לניקוז נוזלים מהגוף.
מאז שעברתי את הניתוח חיי השתנו מקצה לקצה ואני מצטער שלא עשיתי זאת קודם מפני שסבלתי במשך 10 שנים.

ד"ר שלום כץ
מומחה בכירורגיה אורולוגית


טלפון: 03-6477999

פקס: 03-6477995

כתובת: הברזל 10 בית העוגן (בניין C) קומה 6. רמת החיל, תל אביב.
כניסה לחניון מרחוב הברזל 6 יש להשתמש במעליות לבניין C.