הקטנת ערמונית ללא ניתוח

סובלים מערמונית מוגדלת אבל אסור לכם לעבור ניתוח? תשמחו לגלות את שיטת חימום הערמונית, מאפשרת לטפל בערמונית מוגדלת ללא ניתוח וללא הרדמה באמצעות טיפול חד פעמי. שיטה המתאימה גם לבעלי קטטר שתן קבוע.

טיפול בערמונית מוגדלת ללא ניתוח

שיטת חימום הערמונית (תרמותרפיה) מהווה פתרון לאותם גברים הנמצאים בסיכון ניתוחי גבוה ואסור להם לעבור ניתוח ערמונית או טיפול ערמונית בהרדמה. בדרך כלל נושאים קטטר שתן קבוע עקב חסימה בדרכי השתן - עצירת שתן, הנובעת מערמונית מוגדלת.

כיצד מתבצעת שיטת חימום הערמונית ?

קטטרד"ר שלום כץ מחדיר קטטר מיוחד דרך פתח קיים – צינורית השתן. הקטטר בעל 6 אלקטרודות טבעתיות מחומם באמצעות טכנולוגיה דו קוטבית (BIPOLAR) המאפשרת תשדורת של גלי רדיו (RF) ממוקדים לערמונית ומעבר חום אחיד לכל אזור הטיפול. למערכת שלושה חיישני טמפרטורה שבאמצעותם מועבר מידע למערכת המחשב השולטת על אספקת האנרגיה הדו קוטבית. החום גורם להרס רקמות הערמונית החוסמת (Coagulation Necrosis). שחרור החסימה הוא תהליך הדרגתי המתרחש במהלך שבועיים עד חודש לאחר הטיפול ולכן בזמן הזה עדיין נושאים קטטר קבוע (יש לזכור שרוב המטופלים היו עם קטטר לפני הטיפול). הטיפול מבצע הקטנה של הערמונית ואינו גורם לתופעות לוואי.

יתרונות הקטנת ערמונית ללא ניתוח

  • טיפול חד פעמי הפותר את הצורך לשאת קטטר שתן קבוע. 
  • מתאים לכל גיל מטופל אין מגבלה
  • מתאים לכל גודל ערמונית אין מגבלה
  • ללא הרדמה רק באמצעות אלחוש מקומי בלבד (באמצעות משחה)
  • ללא ניתוח - לא מבוצע שום חתך חיצוני או פנימי.
  • ללא אשפוז - הטיפול מבוצע במרפאתו של ד"ר כץ ובסיום טיפול של 45 דקות חוזרים הביתה לפעילות רגילה

יתרונות טכנולוגית גלי רדיו

  • פיזור חום בטוח וצפוי מאפשר טיפול יעיל ומדויק יותר בהשוואה לטכנולוגיה של גלי מיקרוגל.
  • טיפול בכל גודל ערמונית - אפשרות שליטה על כמות הטבעות המקבלות חום בהתאם לגודל הערמונית המטופלת. אפשרות שליטה על אזור הטיפול המקבל חום. 
  • התאמה לפרופילי כאב ורגישות של כל מטופל באופן אישי - שליטה על מידת החום המועברת ובכך ניתן למקסם את נוחות הטיפול.
ד"ר שלום כץ בעל ניסיון מעל 50 שנה בטיפולי חימום הערמונית. בשנות ה- 80 היה חבר בצוות פיתוח מכשיר המבוסס על טכנולוגית WIT (חימום באמצעות מים). מאז ועד היום הוא ממשיך לטפל בהצלחה במקרים רבים של גברים שנאלצו לחיות עם קטטר קבוע ובזכות הטיפול בחימום נגמלו מהקטטר אחת ולתמיד. אחוזי הצלחה של גמילה מקטטר לאחר טיפול בודד במרפאתנו, הם 85%. חלקם נאלצים לעבור טיפול נוסף לאחר מס' חודשים כדי להגמל סופית מקטטר אחוזי הצלחה של גמילה לאחר טיפול נוסף הם 90%.
 

השימוש בקטטר קבוע מגביר את הסיכויים ללקות בדלקות וזיהומים ולכן ישנה חשיבות גדולה להפטר מהשימוש בו. האוכלוסיה הבוגרת בדרך כלל סובלת גם ממחלות רקע נוספות ולכן גמילה מהקטטר מאפשרת לשפר את איכות החיים ולהינות משנים רבות של מתן שתן באופן עצמאי ללא תלות בקטטר חיצוני.

מידע לסובלים מערמונית מוגדלת
חשוב לדעת! לפני הטיפול יש צורך להפסיק נטילת תרופות נוגדי קרישה 1-2 ימים לפני הטיפול. ניתן לחזור לטיפול תרופתי מייד עם סיום הטיפול בחימום.

 
זקוק לייעוץ רפואי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
   


מטופלים מספרים
seperator
Next
Prev
אני כועס על עצמי שהמתנתי ולא עשיתי את זה בהתחלה, אין מילים מספיק ואני מעודד כל אחד במצבי - לעשות את הניתוח עם דוקטור כ"ץ.
תוך פחות מ- 24 שעות הייתי בבית ואני ממליץ לכל מי שזקוק לניתוח, לבחור את הטוב ביותר וזה כאן. דוקטור שלום כץ יחד עם כל צוות רפואה אישית צוות נהדר
כמה סבלתי קרוב ל - 5 שנים עד שסוף סוף גיליתי את האדם שמחייה את הגברים בכלל והוא דוקטור כץ שלום המיוחד והמקצוען. 
לאחר ביצוע ניתוח בשיטת האידוי יש לציין שכל הנאמר ע"י דוקטור כץ לפני הניתוח בשיחה מקדימה – הינו כאין וכאפס באשר להרגשה ולאיכות החיים לאחר הניתוח.
עברתי את הניתוח בהצלחה, אני מאוד מרוצה ואמליץ לאנשים נוספים שסובלים מבעיה זו להגיע לכאן.
תודה רבה על כל הטיפול המסור.
רציתי להביע את הערכתי הרבה לצוות רפואה אישית ובמיוחד לדוקטור שלום כץ אשר ב 24 שעות שיפר ב 180 את איכות חיי בנושא הקשור לניקוז נוזלים מהגוף.
מאז שעברתי את הניתוח חיי השתנו מקצה לקצה ואני מצטער שלא עשיתי זאת קודם מפני שסבלתי במשך 10 שנים.

ד"ר שלום כץ
מומחה בכירורגיה אורולוגית


טלפון: 03-6477999

פקס: 03-6477995

כתובת: הברזל 10 בית העוגן (בניין C) קומה 6. רמת החיל, תל אביב.
כניסה לחניון מרחוב הברזל 6 יש להשתמש במעליות לבניין C.